facebook

Зрада українця, допінг РФ, голі груди. Ігри-2018

Абраменко взяв під український прапор спортсмена з Росії
У російського керлінгіста знайшли мельдоній, український спортсмен, який завоював золото, обійняв росіянина, у французької фігуристки розстібнулася сукня. Повідомляє ua.korrespondent.ne

В останні дні Олімпійські ігри-2018 видалися багатими як на спортивні, так і не спортивні події.

У російського керлінгіста знайшли допінг в крові, український фристайлист Олександр Абраменко, який отримав золоту медаль, обійняв прапором росіянина, груди французької фігуристки оголилися під час танцю.

Знову мельдоній у росіян

Олександр Крушельницький та його дружина Анастасія Бризгалова 13 лютого виграли бронзову медаль в керлінгу на Олімпійських іграх в дабл-міксті. Ця олімпійська медаль стала першою в історії російського керлінгу.

18 лютого Міжнародний олімпійський комітет попередив російську команду, що проти одного з атлетів було розпочато розслідування за порушення антидопінгових правил. ЗМІ дізналися, що заборонений препарат мельдоній був виявлений у керлінгіста Крушельницького.

На наступний день антидопінговий підрозділ Спортивного арбітражу відкрив проти Крушельницького справу про порушення антидопінгових правил.

Засідання Спортивного арбітражу у справі про порушення антидопінгових правил російським олімпійцем попередньо призначено на 22 лютого.

За інформацією Reuters, ще до оголошення результатів допінг-проби Крушельницький здав олімпійську акредитацію і залишив олімпійське селище.

Тренер Крушельницького стверджує, що спортсмен перестав приймати препарат два роки тому, коли препарат заборонили.

20 лютого стало відомо, що в контрольній пробі Крушельницького також знайшли мельдоній, проте в заяві делегації Олімпійських атлетів з Росії (OAR) говориться, що концентрація препарату свідчить про те, що вживання його було одноразовим.

В організації запевнили, що проведуть всебічне розслідування обставин потрапляння допінгу в організм росіянина.

Крушельницький з напарницею і дружиною/EPA

Зазначимо, що особливістю мельдонію є те, що сліди препарату залишаються в організмі довго, за даними розробників, близько року після закінчення прийому.

Коммерсант, посилаючись на свої джерела, писав напередодні, що Росія допускає версію провокації в справі з виявленням мельдонію в допінг-пробі керлінгіста.

Міжнародний олімпійський комітет 5 грудня усунув збірну Росії від участі в зимовій Олімпіаді «за систематичне маніпулювання антидопінгових правил».

Як живуть уболівальниці з КНДР на Олімпіаді-2018

Запрошення взяти участь в Іграх в Пхьончхані під олімпійським прапором в результаті отримали тільки ті російські спортсмени, які раніше не були запідозрені у вживанні заборонених препаратів.

У результаті російські спортсмени виступають в нейтральній формі. Російська збірна у Пхьончхані офіційно називається Олімпійські атлети з Росії (OAR).

В українському сегменті соцмереж російських спортсменів називають «їхтамнети з країни 404».

Цікаво, що на сайті Міжнародного олімпійського комітету на сторінці 404, яка відкривається, коли хтось намагається перейти за неіснуючим посиланням, зображено нерозкрите кільце Олімпіади в Сочі.

На сторінці 404 сайту МОК зображено нерозкрите кільце Олімпіади в Сочі

На сторінці йдеться: «404 — сторінка не знайдена. Іноді справи йдуть не так, як планувалося».

Українець обійняв росіянина

Справжнім проривом Зимової Олімпіади-2018 для України став фристайлист з Миколаєва Олександр Абраменко, який отримав золоту медаль в лижній акробатиці.

Це перша медаль України в Пхьончхані і перша олімпійська медаль в історії українського фристайлу, а також третє «золото» в історії Зимових Олімпіад.

Абраменко виконав свій «золотий» стрибок ідеально і обійшов китайця Цзя Цзуняна всього на 0,46 бала. «Бронзу» отримав олімпійський спортсмен з Росії Ілля Буров. Його відрив з Олександром склав 6,34 бала.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *