facebook

Закон про статеве повноліття підписано: що це означає

Президент Петро Порошенко підписав закон, який встановив мінімальний вік статевої зрілості на рівні 16 років

Про це повідомляє прес-служба президента. Повідомляє politeka.net

Цим законом криміналізуються добровільні статеві зносини з особою, яка не досягла 16-річного віку, вчинені повнолітньою особою.

“Таким чином, встановлюється мінімальний вік статевого повноліття, що відповідає рекомендаціям Комітету ООН з прав дитини”, – йдеться в повідомленні.

 У законі також відмовляються від вживання терміна “статева зрілість”.

Крім того, даним законом (“Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації”), встановлюється, що за секс з дитиною, якій немає 16-ти, даватимуть до 5 років. 

Зносини вчинені близькими родичами або членами сім’ї караються позбавленням волі на строк від 5 до 8 років, а за створення або утримання місць розпусти і звідництво вчинені із залученням малолітньої особи тепер каратимуться позбавленням волі на строк від 5 до 10 років.

ребенок,

 Нагадаємо, як передавала Politeka, стало відомо, які угоди в рамках СНД Україна не розриватиме. Так, президент України Петро Порошенко виступає за денонсацію договорів за винятком тих, які стосуються транзиту, визнання дипломів та працевлаштування.

«Верховний головнокомандувач закликає уряд провести інвентаризацію всіх багатосторонніх договорів між членами СНД, щоб денонсувати окремі договори, залишивши тільки ті, які прагматично необхідні Україні, як то визнання дипломів, визнання працевлаштування і договір про транзит, і інші, які будуть необхідні для роботи України і економіки України», — цитує представника президента у Верховній Раді Ірину Луценко видання Інтерфакс-Україна.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *