facebook

“Всі біжать, діти плачуть, у всіх паніка …,” – Катастрофа літака у аеропорту “Київ”. Евакуації та допомоги людям не було … (ВІДЕО)

Nikolo Lobok

Катастрофа літака у аеропорту “Київ”.

Евакуації та допомоги людям не Було.

***

Пасажирка рейсу 4406 Анталія-Київ UR-CPR, який потрапив в аварію в Міжнародному аеропорту “Київ” імені Сікорського (Жуляни) розповіла в ефірі “112 Україна” про те, що перед посадкою у літака горіло крило і відвалилися колеса.

“Перед посадкою хлопці, які сиділи біля крила, бачили дим. Перед посадкою була велика швидкість, початок трусити дуже сильно літак. Всі літали з боку в бік, я особисто впиралася ногами об сидіння. Ми почали сідати на смугу вже знаючи, що у нас горить крило або турбіна. Ми виїхали за кордон смуги на поле, почали стороною їхати. Крило початок чіпляти землю, відвалилися колеса. Пішов їдкий дим, дуже сильний “, – розповідає пасажирка Юлія.

Також очевидець аварії розповіла, що пасажири самостійно відкрили двері в літаку, щоб його покинути:

“Ми перші скочили до стюартами, вони говорили, що все нормально. Ми видерли двері передні біля їх кабіни і почали вибігати “, – зазначила Юлія.

“Евакуації взагалі не було. Свої ноги, самі. У нас не випали ні маски, ні жилети. Ми виламали двері, нам сказали біжіть куди можете, стрибайте “, – додала вона.

Також Юлія розповіла, що “швидка” приїхала до постраждалих через дві години:

“Швидкої” не було, пожежники приїхали. В аеропорту ніякої підтримки, допомоги, ні води елементарно, ні валер’янки. “Швидка” приїхала через дві години, померелі тиску. Через дві години почали роздавати багаж “, – зазначила дівчина, додавши, що пасажирам надали тільки воду через дві години.

Сильний дощ у Києві почався приблизно 14.06 о 21:30 і тривав трохи більше години. Початок зливи супроводжували шквальні пориви вітру і грози.

Источник: kraina.biz.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *