facebook

Терміново: У Раді виникла загроза вибуху і стрілянини, “ситуація ще не завершилася”

Народного депутата Надію Савченко вивели із залу засідання Верховної Ради

Так, Савченко з’явилася в парламенті відразу після допиту в СБУ. До її місця в Раді підійшли нардепи від фракції “Народний фронт” Андрій Тетерук і Андрій Левус.

Після короткої розмови Савченко в супроводі політиків покинула будівлю Ради.

Відзначимо, що сам голова ВР Андрій Парубій розшукував Савченко в парламенті.

Пізніше представник президента у парламенті Ірина Луценко заявила, що у Савченко вивели з Ради через погрозу з її боку.

“Савченко вивели із залу, була ситуація, яка мала певні загрози для оточення. Надію Савченко попросили вийти із залу”, – сказала вона.

За інформацією співрозмовників “Української правди”, Савченко занесла в зал три гранати і пістолет. Цю інформацію УП підтвердили співрозмовники в двох фракціях коаліції. Саме вони її і вивели з залу. Охоронці не мали права перевірити депутата.

Дану інформацію підтвердили і виданню «LB.ua».

“Так, вона заходила до сесійної зали зі зброєю. В сумці у неї було кілька гранат і ствол. Коли наші це зрозуміли, її вивели із залу”, – сказав один зі співрозмовників, не уточнивши, проте, подальшу долю зброї.

У той же час Левус уточнив: “Я не можу коментувати це питання: була вона зі зброєю чи ні. У нас багато фахівців по гранатах. Ця ситуація ще не завершилася. Тому поки я не можу про це говорити”

Нагадаємо, Надію Савченко звинуватили в плануванні теракту в Верховній Раді. Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що у слідства є незаперечні докази підготовки теракту Савченко.

«Слідство має неспростовні докази того, що Надія Савченко особисто планувала, особисто вербувала, давала вказівки як провести терористичний акт у Верховній Раді, знищивши урядовий зал. Мінометами обрушивши купол Верховної Ради і автоматами добиваючи тих, хто виживе», – зазначив Луценко.

До того ж Савченко, яку експерти неодноразово називали рупором Кремля, відкрито зізналася, що хотіла підірвати будівлю Адміністрації Президента на Банковій у Києві.

Джерело: Politeka

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *