facebook

Священик транслює молитви та благословляє онлайн

Священик парафії Української греко-католицької церкви у Скалі-Подільській на Тернопільщині Василь Германюк організовує пряму трансляцію молитов і благословення у соціальній мережі Instagram. Повідомляє gazeta.ua

Отець виходить у прямий ефір по неділях та святах. Про це повідомляється на офіційній сторінці Парафії УГКЦ Скали-Подільської у Facebook.

«Якщо молода особа прокидається вранці і першим її кроком є відкриття «Інстаграм», щоб глянути, хто що там лайкнув і кинув новенького, – я пропоную, по совісті, духовну альтернативу – помолитись зранку разом зі мною у прямій трансляції і згодом у записі на 24 години. Це своєрідна допомога тим, хто прокинувся і забув змовити «Отче наш» і «Богородице Діво», адже одним з найперших ранкових дій має бути подячна молитва», – каже Василь Германюк.

о. Василь Германюк, священик УГКЦ Скали-Подільської, по неділях і святах, бува і частіше, організовує пряму трансляцію коротеньких молитов і благословення у Instagram.
«Якщо молода особа прокидається вранці і першим її кроком є відкриття Інстаграм, щоб глянути хто що там лайкнув і кинув новенького — я пропоную, по совісті, духовну альтернативу – помолитись разом зі мною ранішню молитву у прямій трансляції і згодом в записі на 24 години. Це своєрідна допомога тим, хто прокинувся і забув змовити «Отче наш» і «Богородице Діво», адже одним з найперших ранкових дій має бути подячна молитва.», — пояснює священик.
Ось така духовна опіка відбувається отцем Василем для його сучасних друзів і підписників Інстаграм-каналу. Долучайтесь до @hvmnew і моліться разом.
Відео трансляції: https://youtu.be/Wp9K85ojXN4

Фото Парафія УГКЦ Скали-Подільської.
Фото Парафія УГКЦ Скали-Подільської.
Фото Парафія УГКЦ Скали-Подільської.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *