facebook

Сьогодні день трьох вісімок: як його провести, щоб зміцнити своє становище і захист

8 серпня 2018 року буде особливим днем, який можна використовувати для «зміцнення основ» життя, а також для захисту від сонячного затемнення 11 серпня.

«У всіх релігіях вісімка вважається священним числом, перш за все, у древніх слов’ян. Вважається, що Абсолют, творець світу, Род Всевишній, прийняв форму священного каменю Алатир, на якому побудований весь всесвіт. Цей камінь має форму восьмиконечної зірки», розповів маг ведичної традиції Ігор Мехеда, пише «Обозреватель«.

«Вісімка в усіх релігіях є проявом божества, якоюсь основою, на якій стоїть світ, завдяки якій він процвітає. Вважається, що сам бог втілюється в восьмикутній формі, вона завжди символізує божественну присутність», — пояснив маг.

А поєднання 3 вісімок – символ «прояви бога в людині», — розповів він.

08.08.2018 року «корисно будувати і зміцнювати основи, на яких стоїть наше життя», — порекомендував Ігор Мехеда. Допоможе в цьому молитва, медитація і «життєстверджуючі думки».

«Це може бути молитва за здоров’я, за те, щоб в будинку все було благополучно, щоб худоба давала великий приплід, щоб на полях був урожай і так далі», — сказав він.

Маг підкреслив: день з 3 вісімками може допомогти вибудувати захист напередодні сонячного затемнення 11 серпня. Для цього необхідно вимовити таку формулу з одночасною візуалізацією цих образів: «Ми стверджуємо божественне присутність в серцевому сплетінні кожного з нас. Божественна присутність приймає форму яскравого золотого світла. З цього яскравого золотого світла ми висуваємо захисні восьмикінечні зірки на схід, на захід, на північ і на південь, в чотири кути, в небо і в землю. Не ми ставимо ці зірки, а вище божество, Абсолют ставить ці зірки. Вони горять потужно і вічно».

Ритуал можна проводити цілий день, «від сходу до заходу».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *