facebook

Розмірковувати про вартість води для окупованого Криму можна буде після виконання Москвою двох умов, — Гримчак

Країна-агресор Російська Федерація жодного разу не просила офіційний Київ відновити поставки води до окупованого Кримського півострова.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в ефірі телеканалу Еспресо.TV заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак.

«Можу сказати офіційно. По-перше, Російська Федерація як країна-окупант у Криму, як країна-агресор не зверталася до України офіційно з питань постачання води. По-друге, якщо є таке бажання, то спочатку треба звернутися до України і визнати факт окупації Криму. Без цього взагалі нема про що розмовляти», — пояснив політик.

Лише після виконання Москвою цих двох умов, наголосив він, можна розмірковувати, «скільки їм коштуватиме ця вода».

Крім того, відповідальність за екологічне лихо в Армянську, а також за повне винищення зеленого трав’яного покрову у Степовому Криму та інші техногенні катастрофи несе винятково Кремль, додав Гримчак.

Зауважимо, що після кислотних випарів на заводі «Кримський титан» Дмитра Фірташа російські пропагандисти почали звинувачувати українську сторону у тому, що сталося. Мовляв, саме через відсутність води, яку не подають із материкової України, й пересох резервуар із небезпечними хімічними речовинами.

Окрім того, відновлення водопостачання до Криму є нібито однією з умов припинення росіянами штучної блокади Азовського моря.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *