facebook

Росію позбавили мільярдів доларів і не тільки…. Те, що сталося увійде в історію, як переломний момент!

Американський підприємець Ілон Маск, який після семи років випробувань, запустив до Марсу одну з найважчих ракет власної компанії SpaceX “Falcon Heavy”, позбавив Росію мільярдів доларів. Передає Звістка.

Про це у своєму Facebook написав блогер Семен Кабакан. “Тільки що Ілон Маск взув Росію на мільярди доларів. Чому? Росія займала лідируючі позиції в світі за ціною і вартості запуску одного кілограма в космос.

Причина в дешевому і неякісному ракетний оснащенні. Практично всі в світі зверталися до РФ, економія. Але завжди стояло питання повернення ступенів ракети-носія, саме від цього залежало питання ціни.

До сьогоднішнього запуску, вони просто падали назад на землю “, – пояснив він. “Тепер вони зможуть повертатися на те місце, яке запрограмовано з точністю до одного метра. Тепер ціна на запуски впала в два рази “, – підкреслив Кабакан.

Він передбачає, що всі замовники підуть з РФ і перейдуть до SpaceX, що призведе до втрати Росією мільярдів доларів. “Можете в своїй РФ продовжувати ліпити птахів з г * вна”, – додав він.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *