facebook

Путін залишиться один на трибунах: ФІФА в паніці, ЧС-2018 чекає бойкот

У керівництві Міжнародної федерації футболу (ФІФА) починається паніка через появу закликів бойкотувати чемпіонат світу з футболу 2018 року, який відбудеться в Росії

І хоча поки ФІФА зберігає мовчання, ситуація з проведенням ЧС-2018 сильно загострилася через отруєння в Великобританії колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля. Повідомляє politeka.net

«ФІФА знаходиться в стані паніки у зв’язку з появою закликів бойкотувати чемпіонат світу. Публічно організація продовжує зберігати мовчання, однак високопосадовці ФІФА усвідомлюють, що після отруєння Сергія Скрипаля напруженість досягла критичної точки», – пишуть іспанські ЗМІ.

Ситуація торкнулася і президента ФІФА Джанні Інфантіно, якому небайдуже те, що відбувається навколо майбутнього турніру в Росії не дивлячись на те, що він це приховує.

«Немає ніяких ознак, що напруженість ослабне. Все виглядає так, що буде тільки гірше. А це ставить під загрозу ЧС-2018 », – повідомляють в ЗМІ.

У той же час, бойкот буде скоріше не спортивний, а політичний. Очікується, що лідери багатьох країн, збірні яких візьмуть участь в ЧС-2018, не приєднаються до президента РФ Володимира Путіна на відкритті змагань.

«У першому матчі ЧС-2018 Росія – Саудівська Аравія 14 червня Путін може отримати повний дипломатичний вакуум», – відзначають іспанці.

Повідомляється, що Великобританія почала переговори зі своїми західними союзниками, щоб залишити Путіна одного на стадіоні під час матчу-відкриття ЧС-2018. США підтримують бойкот.

Нагадаємо, 4 березня в місті Солсбері отруїли колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочку. 66-річний Скрипаль разом дочкою знаходилися в торговому центрі Maltings. Спочатку обом стало погано, потім їх госпіталізували з серйозним отруєнням невідомою речовиною.

Незабаром стало відомо, що розвідника і його дочку отруїли нервово-паралітичною речовиною «Новачок», розробленою в Росії.

14 березня Великобританія заявила про висилку 23 російських дипломатів. Прем’єр-міністр Тереза ​​Мей повідомила, що її уряд заморожує всі заплановані контакти з Російською Федерацією на найвищому рівні.

В результаті, прем’єр-міністр заявила, що в Росію на ЧС-2018 не приїдуть високопоставлені чиновники і представники королівської сім’ї.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *