facebook

Путін оприлюднив свої доходи за шість років

Центральна виборча комісія Росії опублікувала подані президентом Володимиром Путіним звіти про доходи і майно. Згідно з даними ЦВК, він заробив 38,5 мільйонів рублів за шість років. Повідомляє www.pravda.com.ua

Про це йдеться в опублікованому звіті на сайті ЦВК Росії.

Відповідно до наданої Путіним інформації, джерелами його доходів стали президентська зарплата, військова пенсія та вклади у банках. Завдяки ним, за 6 років Путін заробив 38,5 мільйонів рублів.

У документі зазначається, що Путін має 13 рахунків у банках, а загальна сума на них складає 13,8 мільйонів рублів.

Крім того, Путін задекларував, що йому належить одна квартира у Санкт-Петербурзі, площею 77 кв. метрів і гараж на 18 кв. метрів у тому ж місті.

Також очільник Кремля заявив, що має декілька машин. Серед них — ГАЗ 21М 1960 року випуску, ГАЗ – 21М, 1965 р.в., ВАЗ-2121 Нива, 2009 р.в., причіп автомобільный «Скиф», 1987 р.в.

Ще Путін задекларував, що має 230 акцій банку «Санкт-Петербург».

У графі «Зобов’язання майнового характеру» містяться квартира на 153,7 кв. м у Москві (у безстроковому користуванні) та одне гаражне місце у Петербурзі на 18 кв. м.

Як відомо, російський опозиціонер Олексій Навальний оприлюднив розслідування, в якому розповів про нову дачу для Володимира Путіна на ділянці в майже 50 га на острові Лодочний недалеко від міста Виборг.

3 квітня 2017 року Міжнародний консорціум журналістських розслідувань (ICIJ) опублікував розслідування, згідно з ним, з Володимиром Путіним можуть бути пов’язані офшори, обіг по банківських рахунках яких перевищує 2 мільярди доларів.

Як зазначають розслідувачі, безпосередньо з офшорами тісно пов’язаний близький друг Володимира Путіна — Сергій Ролдугін — один з відомих віолончелістів РФ, народний артист Росії і професор, якого називають «власником тіньової офшорної імперії з активами на мільярди доларів».

В іншому розслідуванні «Путін і посередники«, опублікованому на сайті OCCRP, розповіли, що Путін та його оточення накопичили близько 24 мільярдів доларів.

Ще раніше телеканал BBC One показав документальний фільм Річарда Білтона «Таємні багатства Путіна«, в якому російський президент звинувачується в тому, що використовував свою владу, щоб накопичити таємні статки.

За оцінкою автора фільму, Володимир Путін — найбагатша людина в Європі і один з найбагатших людей у світі. Його статки оцінюються в 40 мільярдів доларів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *