facebook

Путін бачить себе імператором і хоче захопити ще одну частину України, — Порошенко

Події 25 листопада в Азово-Керченській акваторії демонструють агресивні наміри президента Росії Володимира Путіна приєднати ще частину української території.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на «Європейську правду«, про це заявив президент України Петро Порошенко в інтерв’ю німецькій газеті Bild.

«Наш флот дотримується міжнародного права. У нас є всі докази на столі, всі бачать, що це російські солдати напали на наш флот. Ми малии реагувати після цього акту агресії, і тому я ввів воєнний стан у деяких регіонах, тому що ми мусимо захищати нашу країну. Це як у 2014 році, Путін хоче приєднати ще одну частину України, він поводиться так само, як і тоді», — розповів Порошенко.

Президент України зазначив, що очільник Кремля бачить себе імператором, а Україну — колонією. Але Порошенко переконує: відтоді, як він прийшов до влади, «Україна вже не є колонією».

«Він (Путін. — Ред.) ненавидить думку про те, що Україна хоче стати частиною ЄС та частиною НАТО. Отже, існує така оновлена ​​російська агресія, де ми маємо ознаки того, що Путін також міг би спланувати новий наземний наступ. Ці супутникові зображення були передані всім нашим партнерам», — додав Порошенко.

За словами Порошенка, Україна також попросила, аби країни НАТО направили кілька суден у Чорне море для гарантування глобальної безпеки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *