facebook

ПОРОШЕНКО ПОМИЛУВАВ ПЕРШУ ЗАСУДЖЕНУ ДО ДОВІЧНОГО УВ’ЯЗНЕННЯ ЖІНКУ

Любов Кушинська стала і першою жінкою, яку помилував глава держави

Президент України Петро Порошенко помилував Любов Кушинську, що була засуджена до довічного ув’язнення за вбивства. Про це повідомив www.5.ua

«Відповідно до указу Президента України про помилування Любові Кушинської, сьогодні був підписаний наказ про виконання рішення глави держави до адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України», – мовиться у повідомленні.

Зі слів Чернишова, Кушинська зможе залишити межі Качанівської колонії, де вона пробула понад 20 років, вже у квітні 2018 року, «відповідно до помилування, адже саме тоді спливає термін її ув’язнення».

Заступник міністра відзначив, що Кушинська свого часу стала першою жінкою, яка в Україні отримала довічний термін ув’язнення. «Тому символічно, що саме вона й стала першою жінкою, яку помилував глава держави», – написав Чернишов.

На його думку, це помилування слугуватиме реальним стимулом для інших ув’язнених «на шляху до їхнього виправлення та ресоціалізації».

У 1997 році Любов Кушинську засудили на довічне ув’язнення за вбивство двох осіб. За словами самої жінки, її вирок «замовив» близький до неї чоловік, який заборгував їй значну суму грошей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *