facebook

Кремль в паніці: Facebook заблокував мерію Москви

Компанія Facebook масово обмежила доступ до низки популярних російських ЗМІ. Причини віялової блокування адміністрація соцмережі поки не назвала. Під «гарячу руку» модераторів американського інтернет‐гіганта випадково потрапило і онлайн‐представництво департаменту економічної політики та розвитку мерії Москви. Повідомляє Znaj.ua

Повідомляється, що користувачі Facebook напередодні поскаржилися, що сторінка столичного департаменту виявилася недоступною. Уточнюється, що адміністрація соціальної мережі заблокувала цю сторінку мерії ще 3 квітня.

Багато передплатники онлайн-представництва столичного департаменту, яких на момент блокування було 6500 чоловік, повідомили, що таким необґрунтованим дією у Facebook порушили базове право користувачів на отримання загальнодоступної інформації.

Також уточнюється, що разом зі сторінкою департаменту, напередодні також виявилися недоступні сторінки низки великих російських засобів масової інформації.

У керівництві Громадської спостережної комісії Москви впевнені, що необґрунтована і масова блокування сторінок великих російських ЗМІ в Facebook і Instagram викликана справою Сергія Скрипаля. Правозахисники зазначили, що таким чином західний інтернет-гігант позбавляє своїх користувачів і передплатників доступу до достовірної інформації.

Раніше портал «Знай.uа» повідомив, що Контролер мерії Нью-Йорку Скотт Стрінгер, закликав до змін у правлінні Facebook та звільнення Марка Цукерберга, з-за витоку даних користувачів.

Автор матеріалу:
Николай Олефиренко

Він вважає, що в цьому голову Facebook повинен змінити незалежний голова правління, а також ввести трьох нових директорів з досвідом управління даними та етики для посилення нагляду за ініціативами Facebook щодо захисту даних користувачів.

«Це восьма за величиною компанія в світі, яка має два мільярди користувачів. Вони працюють у» незвіданих водах «але не пристосувалися до забезпечення даних Facebook», — сказав Стрінгер.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *