facebook

Камера NASA засікла справжнього янгола на підзарядці

Непізнаний літаючий об’єкт нагадує ангела
Фахівці-уфологи під час дослідження фотознімків американського космічного агентства NASA виявили НЛО у вигляді ангела. Так, дивна космічна тарілка з’являлася біля Сонця не один раз за останні шість років. Повідомляє znaj.ua
За формою неопізнаний літаючий об’єкт нагадує ангела з розпростертими крилами. Біля хвоста НЛО знаходяться круглі утворення, схожі на кораблі. Вчені вважають, що це літальні апарати, які захищають головний об’єкт.Ці кораблі можуть бути використані для битви з іншими інопланетними істотами. Всього дослідники нарахували вісім однакових за розміром захисних кораблів.

Головна мета уфологів – з’ясувати причини постійної появи ангелоподібного НЛО біля Сонця. Поки вчені змогли виділити тільки одну версію, згідно з якою інопланетні цивілізації збирають для подальшого вивчення зразки з поверхні зірки.

 Нагадаємо, раніше житель міста Гоянія (Бразилія) помітив у небі щось дивне, коли їхав по сільській дорозі. Чоловік побачив темну постать, вона, за словами очевидця, тримала в руках зброю. Дивний об’єкт «висів» у повітрі тривалий час. Містичну новину виклав на YouTube Тайлер Глокнер.

Конспіролог зазначив, що чоловік, швидше за все, бачив НЛО. На записі видно, як об’єкт взагалі не рухається, що дуже дивно. Користувачі мережі висунули свої теорії щодо побаченого на відео. Так, деякі вважають чорну пляма літаючою людиною, а інші назвали аномалію піднесеним Ісусом.

Як повідомляв портал «Знай.uа» пілот приватного літака в Аргентині випадково зняв на відео два непізнаних літаючих об’єкта, які наблизилися до його аэроплану. Чоловік під час польоту знімав на свій телефон відео з кабіни. Раптово пасажир помітив перед ним два темних дископодібних корабля інопланетян. Літаючі пристрої прибульців рухалися з великою швидкістю. Очевидець розповідає, що космічні кораблі двічі промайнули перед його літаком в обох напрямках, облетіли навколо повітряного судна і, набравши висоту, зникли у хмарах.

Автор матеріалу:
Андрей Волков

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *