facebook

Гроші є тільки у росіян: кримчани прозріли і скаржаться на окупантів

В окупованому Росією Криму місцеві жителі скаржаться на високі ціни і низькі зарплати

Також кримчани обурені тим, що у росіян на півострові більше переваг.

Так, пенсіонерка Галина Петрівна з селища Первомайське стверджує, що через високі ціни виживати в Криму можна тільки з вирощуванням своїх овочів на городі. За її словами, буханець джанкойського хліба коштує 20-25 рублів (9-11 гривень), а кілограм картоплі – 45 рублів (близько 20 грн). Яловичина варто 300-350 рублів за кілограм (135-160 грн), а в Сімферополі – на 100 рублів дорожче (майже 185 гривень).

“Як вони там в місті на 8,5-9 тис/рублів (близько 4 тис. грн.) мінімальної пенсії живуть – розуму не прикладу”, – зазначила кримчанка.

Дівчина Ліля з Сімферополя каже, що 80% грошей іде лише на харчування, а оплата комунальних послуг “роздягає догола”.

 “Учитель отримує 22-30 тисяч рублів (10-14 тис. грн) при повному завантаженні, лікар – 15-22 тисячі (6,9-10 тис. грн), держслужбовці – 12-15 тисяч рублів (5,5-6 , 9 тис. грн) “- повідомляє вона.

Інший житель Криму, Ельмаз, говорить про те, що зарплати в Криму різні, проте самі кримчани знаходяться в невигідному становищі: “В принципі, прожити можна, але найбільш дохідні посади займають росіяни, які мають переваги перед місцевими”.

Нагадаємо, після окупації Криму жителі півострова все частіше скаржаться на погіршення умов життя і антиукраїнську пропаганду. Про це заявив керівник кримського відділення комуністичної партії «Комуністи Росії» Леонід Грач.

Грач поскаржився, що в Криму встановили прожитковий мінімум в розмірі 9104 рубля, але цих грошей катастрофічно не вистачає.

До речі, в Криму спостерігається напружена ситуація, все виглядає дуже депресивно. Про це розповів активіст Українського культурного центру в Сімферополі Михайло Батрак.

«Було дуже страшно. Періодично викликають на допити в ФСБ, прокуратуру. Приносять додому застереження про неприпустимість екстремістського діяльності. Зрозуміло, всі знають, чим я займаюся, про що думаю. І допити, і обшуки бувають на кордоні», – розповідає Батрак.

Джерело Politeka

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *