facebook

Батькам на замітку: в Києві почали пропадати школярки, названо найнебезпечніший район

В українській столиці почастішали випадки зникнення неповнолітніх дітей, переважно дівчат

Як стало відомо, в Дарницькому районі столиці практично одночасно пропало відразу кілька дівчат 2004-2006 років народження. Повідомляє Politeka

Так, Дарницьким УП розшукується неповнолітня Камінська Діана Дмитрівна, 11.07.2006 року народження. Також розшукується неповнолітня Дмитрієва Варвара Андріївна, 18.01.2006 року народження, вона була одягнена в спортивні штани і кофту з капюшоном зеленого кольору.

Крім того, Дарницьким УП розшукується неповнолітня Слуговіна Катерина Сергіївна, 01.12.2004 року народження. Тим же Дарницьким УП розшукується неповнолітня Жуланова Ольга Ігорівна, 2005 года народження.

Відзначимо, що згідно тільки офіційного статистикою правоохоронців, щодня в Україні приймають в середньому близько двох десятків заяв про зникнення неповнолітніх.

“Кількість звернень зростає: в порівнянні з минулим роком заяв стало більше приблизно на 20%”, – повідомляють в Нацполіціі.

 На щастя, близько 90% зниклих неповнолітніх вдається знайти в першу добу після зникнення.

Як уже повідомляла Politeka, інцідент з викраденням дівчинки в Тернополі потрапив на відеокамеру. Мама школярки Аліна Малюшкіна виклала відео, на якому видно, як чоловік чекав у холі, а потім схопив дитину на руки і вибіг з приміщення. За ним кинулася жінка, ймовірно, працівник школи. Зрештою, дитину у нього вдалося забрати після того, як чоловік упав.

 «На цьому відео записано викрадення моєї дитини. Це злочин скоїв біологічний батько, який 3 роки знущається над нами, переслідує, нападає і залякує. Він тримав дитину 2 місяці і не давав можливості нам бачитися, писав брудні заяви в СБУ на мене і мою сім’ю, в моєму магазині руйнували освітлення, підсилали дивних дівчат з сертифікатами і навіть намагалися в один вечір влізти в приміщення. Нас під будинком часто чекала група «пацанів», нападали на мене неодноразово і поливали з газового балончика », – написала мати дівчинки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *