facebook

Антирекорд: українська «фура» перевозила 202 тони вантажу

Це абсолютний антирекорд з перевантаження, зафіксований на габаритно-ваговому комплексі в Україні. Минулий антирекорд був майже вдвічі меншим, передає АНТИКОР.

Працівники Укратрансбезпеки на вагово-контрольних пунктах щодня виявляють разючі випадки перевантажень. «Майже кожне 10 зважування на ГВК — з разючим перевищенням вагових параметрів, говорить на своїй сторінці в Фейсбук нардеп з Миколаївщини Тарас Кремінь. — Це дозволило з початку 2018 року перерахувати до державного бюджету 6 249 601 грн».

За словами нардепа, прикладом антирекорду з перевантаження був випадок, коли при нормі 40 тон повна маса машини складала 202 тони. Цей транспортний засіб рухався з Одеської області.

Надзвичайні випадки порушень законодавства про автомобільний транспорт у 2018 році розміщені на сайті «Укртрансбезпеки». Там також є інформація про величезні штрафи, які накладаються на перевізників.

«На жаль, ці кошти на пішли не на розширення штатів УТБ принаймні на 50%, як це передбачають розрахунки. Саме тому нарешті придбані ГВК на дорогах України, на яких перевізники досі встановлюють «антирекорди», доволі часто несе безсистемний характер», — говорить Тарас Кремінь.

Перевантаження – одне з головних причин пошкодження полотна наших доріг, особливо влітку. Адже найбільша повна маса фури, на яку розраховані наші дороги, становить 40 т.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *